Prezent na 60 urodziny

0
2440

Zbliżają się urodziny Twojej mamy, cioci a może teściowej, a Ty jak co roku zachodzisz w głowę co kupić tym razem, aby zapunktować? Po prostu bukiet ciętych róż, pudełko czekoladek, ulubione perfumy czy krem na zmarszczki? Nie, nie tym razem! Mamy dla Ciebie ekstra ściągę, która będzie strzałem w dziesiątkę w przypadku chęci zakupu prezentu na 60 urodziny!

Weź ją na przejażdżkę!

Mimo, że nie każda sześćdziesięciolatka motoryzacją się interesuje, z pewnością każda jako młoda dziewczyna marzyła aby przejechać się sportowym samochodem – najlepiej w kabriolecie, aby poczuć wiatr we włosach i pęd powietrza na twarzy. Te marzenia możesz pomóc jej spełnić właśnie przy tej wyjątkowej okazji 60 urodzin! Na portalu prezentowym JazdaMarzen.pl, który oferuje przejazdy superszybkimi samochodami możesz zakupić voucher na jazdę za kierownicą lub też na siedzeniu pasażera ( jak kto woli) takimi samochodami jak super szybkie Lamborghini czy pożądane przez wszystkich Ferrari – także w opcji cabrio! Taki prezent z pewnością dostarczy niezapomnianych emocji, będzie wyjątkowo oryginalny i w 100% trafiony…no chyba, że solenizantka cierpi na chorobę lokomocyjną 🙂

Dopasuj prezent do zainteresowań

60 urodziny to szczególny jubileusz i taki też powinien być prezent, który od Ciebie dostanie solenizantka. Aby został na długo zapamiętany i wywołał radość musi być nie tylko dany od serca ale i pomysłowy. Warto więc ruszyć głową i zastanowić się jakie hobby czy zainteresowania ma nasza jubilatka…Można też puścić wodzę wyobraźni i wręczyć coś zupełnie odjechanego!

Coś dla ciała i ducha

W tym wieku ciągle warto (a nawet należy!) dbać o zdrowie i kondycję ruchową. Nie namawiamy Cie do kupna karnetu na zajęcia energetycznej zumby – nie dla każdego taka forma wysiłku jest wskazana, tym bardziej jeśli ćwiczenia są intensywne i w szaleńczy rytm muzyki – chyba nie chcesz zafundować nikomu zawału??? Na początek idealnym rozwiązaniem i pomysłem na prezent idealny będą kije do nordick walkingu, który stał się bardzo popularną formą ruchu i rekreacji wśród osób po pięćdziesiątce. Nie jest to prezent, który zrujnuje nasz budżet domowy a w ten sposób okażemy troskę o zdrowie bliskiej nam osoby i w ten sposób namówimy ją do większej dawki ruchu, która na pewno wpłynie dobroczynnie na zdrowie i samopoczucie obdarowanej osoby.