Prezent na Andrzejki!

0
1713

Wybierasz się do kogoś na andrzejkową imprezę i zastanawiasz się nad tym czy wypada przynieść na tę okazję jakieś ciekawe prezenty? Jasne, że tak! Nie ma się tu co zastanawiać. Wszystkim osobom zmagającym się z problemem związanym z zakupem prezentu na Andrzejki polecamy przeczytanie niniejszego artykułu, który powinien im ułatwić życie.

Kup prezent, który urozmaici andrzejkową imprezę

Pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że impreza andrzejkowa to czas szalonej zabawy, a przede wszystkim wróżb. Z uwagi właśnie na ten fakt możesz pomyśleć nad tym, aby w ramach prezentu andrzejkowego przygotować coś urozmaici nieco imprezę, na którą się wybierasz no i przede wszystkim doda jej tametycznego klimatu.

Prezent na AndrzejkiWśród pomysłów z tej grupy prezentów możesz postawić chociażby na zakup świec i przyniesienie garnka i klucza, aby móc wróżyć z wosku.  Możesz też nic nie przynosić, a po prostu wymusić na uczestnikach udział w zabwie polegających na układaniu jeden za drugim swoim butów. W tej zabawie osoba, której but pierwszy dotknie progu drzwi może spodziewać się tego, że wkrótce zmieni stan cywilny 🙂 W grę wchodzi również przyniesienie kosza jabłek i wręczenie ich uczestnikom imprezy razem z nożykiem, którym mieliby oni zacząć owe jabłko obierać. Później obraną skórkę rzuca się za plecy, a następnie odgaduje literkę, która się z niej ułożyła. To może być pierwsza litera przyszłego współmałżonka osoby, która rzucała skórką 😉

Jeśli jednak nie interesuje Cię zabawa we wróżby, to mamy jeszcze inne propozycje!

Przynieś żarełko na Andrzejki!

Jeśli wpadasz do kogoś na imprezę, a sam już pewnie nie jeden raz taką organizowałeś, to wiesz, że organizator odpowiedzialny jest za bardzo dużo spraw związanych nie tylko z przygotowaniem lokalu, ale też przygotowaniem między innymi jedzenia. Jeśli zatem szukasz pomysłu na prezent na Andrzejki, to nie zastanawiaj się dłużej, ale po prostu przygotuj coś do jedzenia i zabierz to na tę imprezę. Mogą to być kapanpki, możesz postawić na koreczki, może to być flaszka ulubionego napoju, jakieś zagryzki lub też coś porządnego, jak na przykład pieczeń czy sałatka z kurczaka. Zapewniamy, że cokolwiek nie przyniesiesz, to na pewno się przyda i szybko zniknie 🙂

A może jakiś wyjątkowy prezent dla Andrzeja?

Jeśli na Andrzejkach, na które się wybierasz będzie Andrzej obchodzący swoje święto, to mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Możesz pomyśleć o tym, aby kupić mu oryginalny i ekscytujący prezent. Prezent, który dając mu niesamowite emocje stanie się jednym z najlepszych jego wspomnień. Mowa tu o zakupie vouchera prezentowego w serwisie internetowym Autoprezent.pl! Zerknij na ich ofertę, a zrozumiesz, że dzięki nim możesz wręczyć swojemu Andrzejowi prezent w postaci samodzielnej przejażdżki Ferrari lub Lamborghini. Zapewniamy, że to niezła przygoda!