Prezent na Mikołajki dla dziewczyny!

0
2472

Chciałoby się zaśpiewać znaną nam wszystkim piosenkę „coraz bliżej święta…”, ale robić tego nie będziemy, bo robi to za nas spora grupa ludzi 😉 My z kolei chcemy pomówić o tej części świąt, która wiąże się ze sprawianiem przyjemności bliskim nam osobom. Dziś skupiamy się na dziewczynach i na prezentach, które otrzymać mogą one od swoich facetów pod poduszkę, na Mikołajki. Postaramy się przedstawić Ci kilka pomysłów o bardzo różnym charakterze, dzięki czemu odnajdziesz tu sugestie preznetów dla dziewczyn spokojnych, lubiących emocje jak i tych, które lubią… jeść 🙂

Słodki i uroczy prezent na Mikołajki

Opisywać  prezenty na Mikołajki dla dziewczyny zaczniemy od tych, które nam osobiście podobają się najbardziej. Chodzi tu mianowicie o piękne, niepowtarzalne, niebywale urokliwe i słodziutkie prezenty produkowane przez firmę Chocolissimo, która to słynie z produkcji niebywałych wyrobów z czekolady. Ich urok dostrzec możecie przeglądając poniższe zdjęcia 🙂

Słodki prezent

Jak widzicie w firmie tej zamówić można bardzo oryginalny prezent, który spodobać powinien się każdej dziewczynie. Prezenty te wyglądają jak oryginalne łódki, samochodziki czy też telefony, a wykonane są w całości z czekolady. Służyć mogą więc jako ozodba, jak również jako posiłek, kiedy ktoś nabierze chęci, aby się pożywić. Uwierz nam, miło jest czasem zjeść czekoladowe Porsche czy też telefon z czekolady! Nie musisz martwić się o to, że taki prezent przerośnie Cię cenowo, ponieważ w sklepie, o którym mowa są te prezenty udostępniane już w kwocie od 25zł.

Moc adrenaliny w prezencie dla dziewczyny

Jeśli Twoja dziewczyna zamiast wchłaniach kalorie, woli je spalać, to z pewnością jest fanką mocnych przeżyć i podniesionego poziomu adrenaliny. Dziś chcemy przedstawić dodatkowy pomysł na to, jak zrobić prezent na Mikołajki dziewczynie, która nie boi się mocnych wyzwań. W obecnych czasach za pośrednictwem internetu w wielu miejscach kupić można vouchery prezentowe, które ich późniejszych posiadaczy uprawniają do spełnienia wielu marzeń. Mowa tu o voucherze na skok z balonu, na przejazd czołgiem, skok na bungee czy też samodzielną przejażdżkę Ferrari. Zapewniamy, że te prezenty również są nietypowe i wzbudzają spory zachwyt nie tylko w momencie wręczania, ale też w czasie ich realizacji. Prezent taki zaupić możesz nawet na ostatnią chwilę przed Mikołajkami, ponieważ dostarczane są one na maila i można je samodzielnie wydrukować. Opcja bardzo ciekawa, a skorzystanie z niej wiąże się z kosztem od 200zł, w zależności od tego co dokładnie wybierzesz!

Mikołajkowy prezent pełen romantyczności

Masz dziewczynę, która nie lubi obżerać się słodyczami, a także nie jest nadmiernie aktywna? Hmm… dla niej też istnieje dobre rozwiązanie! Podejrzewamy, że Twoja kobieta lubi, gdy jesteś romantyczny, spędzasz z nią miłe chwile i sprawiasz jej niespodzianki! Możesz do tego wykorzystać nadchodzące Mikołajki! Wystarczy, że na przykład 5 sierpnia urządzisz romantyczny wieczór, czy to w domu czy w hotelu, czy też w restauracji! Zrób wyjątkową kolację, napijcie się wina i spędźcie później ze sobą miłe chwile. Powiedz przed tym dziewczynie, że to mikołajkowy prezent. Na pewno się ucieszy i będzie zaskoczona! Możesz zrobić to nie tylko w dniu poprzedzajacym Mikołajki, ale też właśnie 6 grudnia. Z pewnością będzie jej miło, gdy tego dnia nie będzie musiała siedzieć w kuchni!