Prezent ślubny zamiast kwiatów?

0
1270

W najbliższym czasie kolejny już raz wybierasz się na wesele? Sam doszedłeś do wniosku, że kupowanie Młodej Parze kwiatów niekoniecznie jest najlepszą i najbardziej opłacalną dla nich opcją? A może to oni sami zasugerowali, że od weselnych gości chcieliby otrzymać coś innego niż zwykły bukiet kwiatów, który po prostu zwiędnie? Świetnie się składa, ponieważ u nas poznasz kilka ciekawych pomysłów na prezent ślubny zamiast kwiatów. Wierzymy, że któryś z nich Ci się spodoba i zechcesz z niego skorzystać! Poznaj więc je już teraz!

Najczęściej stawiamy na wino

W zdecydowanej większości przypadków Państwo Młodzi oczekują, że goście weselni zamiast kwiatów podarują im wino. Opcja ta jest o tyle atrakcyjna, że chyba zdecydowana większość nowożeńców lubi spędzać ze sobą czas w romantycznych warunkach. A dobre wino w połączeniu z romantyczną kolacją czy zapalonymi świecami jest gwarancją udanego wieczoru. Dlatego też proponujemy, abyś kupił Młodej Parze jakieś dobre wino, nie takie za 15zł z Biedronki i wręczył je im w prezencie zamiast kwiatów. Z pewnością się ucieszą!

A może kupon totolotka?

Drugi pomysł na prezent ślubny zamiast w kwiatów, jaki przychodzi nam do głowy to zakup zestawu kuponów do totolotka. Jeśli masz jakież zdolności manualne to możesz nawet z kilku tego typu kuponów zrobić malutki kwiatuszek o pięknym bukiecie, który może okazać się dla Młodej Pary przepustką do dostatniego i szczęśliwego życia. Kto wie, jeśli wygrają milion to może nawet Ci coś odpalą 😉 A jeśli nie, to z kuponu takiego będą mieć i tak więcej frajdy, niż z kwiatów, przynajmniej pokażą się jakieś emocje przy sprawdzaniu wyników 😉

Skoro już jesteśmy przy tego typu niespodziankach, to chcielibyśmy też zaproponować zakup zdrapek. To niezła zabawa i może spodobać się każdej Młodej Parze.

A na koniec proponujemy książkę

Trzecią i ostatnią już prezentowaną przez nas opcją na prezent dla Młodej Pary jest zakup książki. Może to być powieść miłosna, fantastyczna lub sensacyjna. Może to być też jakiś poradnik dotyczący życia intymnego czy też małżeństwa. Z pewnością się im taki przyda. Ciekawą opcją jest również zakup książki z czystymi kartami, w której życzenia Młodej Parze spiszą wszyscy goście weselni. Taki prezent to niesamowita pamiątka, może warto na niego postawić?