Prywatność dziecka na blogach o dzieciach

0
397

Dzisiaj mam chęć zaprezentować parę zdań odnośnie blogów tego typu co mój, na jakich to publikuje się coraz to nowsze artykuły na temat rodzicielstwa. W sieci miejsc takiego gatunku jest kilka i szczerze mówiąc doszło do sytuacji, w jakiej blogi o dzieciach rozdzielić powinno się na cztery odmienne rodzaje. O tych grupach dokładnie muszę dziś napisać.

Blogi o chorych dzieciach

Tego gatunku blogów przybywa. Największemu wrogowi nie można życzyć, by musiał taki tworzyć, aczkolwiek uważam, że będąc rodzicem chorego dziecka mądrze jest to uczynić. Z dedukcji rozumiem, że blog o chorym dziecku pomaga tworzyć sporą grupę ludzi zatroskaną chorym, jaka to ma prawo mu znacząco pomóc.

Blog o dzieciach z dziećmi

Powyższych blogów jest raczej najwięcej. W ostateczności dzieci naturalnie wkradają się w ramy blogów o dzieciach a ich fotografie oraz wideo niemalże ot tak pojawić maja możliwość we wszystkich artykułach. Niewielki trud, który zauważam w takim sprawie, to problem rosnącego dziecka, jakie w określonym dniu będzie mogło sprzeciwić się pokazywaniu jego fotografii w sieci.

Blog o dzieciach z dziećmi w tle

To swoiste pośrednie rozwiązanie, w którym właściciel strony rozbudowuje bloga, porusza na nim rozmaitą tematykę, a czasami publikuje na nim swe dziecko w momentach, w których dotyka ono tematu, o jakim jest nowy tekst. To wyjątkowo przemyślane podejście, z powodu tego, że przy określonych zasadach może zostać wspaniałym portalem dla rodziców poszukujących wiedzy o dzieciach, jak i dla tych, jacy obserwować chcą sytuacje trafiające się w życiu dzidziusia blogera. Te blogi o dzieciach mają wiele plusów!

Blog o dzieciach bez dzieci

Czwarta grupa blogów o dzieciach, to te, na jakich o dzieciach się jedynie wspomina, a zupełnie się nie daje ich zdjęć. Na taki typ bloga stawiają ci autorzy, jacy nie chcą powszechnie prezentować własnego dziecka. Motywacji do ustanowienia tego rodzaju postanowienia ma prawo być dużo i powinno się je zaakceptować czekając na to, że autor będzie pisał na tyle atrakcyjnie, że i bez dziecka będzie miało się chęć na blog wpadać!
Uważam, że każdy z wymienionych powyżej gatunków serwisów ma własne korzyści, jak również swoje minusy. To czy taki blog zyska oglądalność najbardziej zależy od zapału blogera oraz jego systematyczności. Jak i od tego czy pragnie, aby jego strona była znana z w efekcie jego porad, czy w efekcie ładnego dzieciątka.