Sposób na kasację samochodu

0
283

Jeśli w Twoim garażu lub przed blokiem znajduje się stary samochód, który nie może już więcej wykrztusić z siebie przejechanych kilometrów to najlepszym rozwiązaniem będzie pozbycie się go. Jeśli jeszcze nie wiesz jak można to zrobić to ja mam na to idealny sposób!

Na pewno zależy Ci na bezpieczeństwie swoim oraz innych uczestników ruchu drogowego. Warto więc zastanowić się, czy Twoje stare auto nie wyrządzi komuś krzywdy. Jeśli masz obawy co do stanu technicznego swojego wraka to najlepszym rozwiązaniem będzie oddanie takiego samochodu na złom.

Oczywiście kasacja pojazdu oznacza często dla Ciebie uzyskanie pewnej kwoty pieniędzy musisz tylko znaleźć odpowiednią stacje demontażu, która będzie w stanie zapłacić Ci wyliczoną kwotę na podstawie masy własnej pojazdu lub ewentualnie stanu części do dalszej odsprzedaży.

Jest to bardzo prosty sposób na pozbycie się zniszczonego i pordzewiałego auta, które jest dla Ciebie tylko i wyłącznie problemem i obciążeniem finansowym. Pamiętaj, że każde auto musi posiadać ważną polisę ubezpieczeniową. Nawet jeśli samochód od dawna nie jest jeżdżący to i tak powinien posiadać ważną polisę OC.

Mam nadzieję, że dla Ciebie również ten sposób będzie odpowiedni i wyciągniesz z niego jak najwięcej korzyści dla siebie. Pamiętaj, że kasując swoje stare auto w legalnej stacji demontażu pojazdów nie tylko przyczyniasz się do zmniejszania szarej strefy ale również dbasz o środowisko.

Jarosław Kozak
http://www.skup-aut-na-zlom.pl