Voucher na prezent dla mężczyzny

0
1215

Wybór prezentów na rozmaite okazje bardzo często spędza nam sen z powiek. Nawet, jeśli doskonale znamy obdarowywaną osobę, nierzadko odnosimy wrażenie, że ma już wszystko, co tylko mogłaby sobie wymarzyć. Właśnie dlatego dobrym pomysłem jest zrezygnowanie z materialnych prezentów na rzecz popularnych dziś voucherów. Być może nie będą służyć przez lata, jak kolejny ciepły sweter, ale na pewno dostarczą o wiele więcej radości i szalonych doznań.

Motoryzacyjny voucher na prezent

Nieważne, czy szukasz prezentu dla bliskiego ci mężczyzny, czy dla kolegi z pracy – możesz mieć pewność, że przejażdżka sportowym samochodem będzie dla niego nie lada atrakcją. Większość facetów od dziecka marzy o tym, by pewnego dnia zasiąść za kierownicą Ferrari czy Lamborghini! Trudno wyobrazić sobie bardziej udany prezent niż spełnienie tego marzenia. Co ważne, vouchery prezentowe na przejażdżkę sportowym autem można dziś realizować w wielu polskich miastach, na przykład w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu czy Katowicach, ale także w Warszawie, Łodzi, Radomiu lub Bielsko-Białej. Obdarowany mężczyzna z pewnością będzie ci wdzięczny za emocje, jakich dostarczy mu jazda po okolicy.

Przejażdżka sportowym samochodem jest niemal uniwersalnym, ale jednocześnie interesującym i niestandardowym pomysłem na prezent dla każdego mężczyzny. Nie oznacza to jednak, że przy wyborze prezentu warto brać pod uwagę wyłącznie voucher na prezent na taką jazdę. Miłośnicy adrenaliny z pewnością z równą radością przyjmą także voucher, który umożliwi im wykonanie skoku na bungee czy ze spadochronem. Jeśli podejrzewasz, że twój znajomy nieco bardziej doceniłby latanie niż spadanie, możesz rozważyć zakup kuponu upoważniającego go do lotu paralotnią czy szybowcem. Tego rodzaju atrakcje bez wątpienia stanowią dobry sposób na dostarczenie sobie ogromnej dawki niezapomnianych wrażeń.

Prezent dla faceta w formie vouchera

Vouchery i bilety na lokalne atrakcje

Wbrew stereotypom, nie każdy mężczyzna jest miłośnikiem zastrzyków adrenaliny. Jeśli chcesz podarować wyjątkowy prezent osobie, która stroni od mocnych wrażeń, weź pod uwagę coś bardziej stonowanego. Pomyśl o tym, co twój znajomy zawsze chciał zrobić, ale brakowało mu czasu lub samozaparcia. Karnet na siłownię czy pobliski basen z pewnością nie tylko ucieszy, ale również wpłynie pozytywnie na zdrowie obdarowanej osoby. Dobrym rozwiązaniem może być voucher na prezent na konsultację z trenerem personalnym, który doradzi, jak i kiedy ćwiczyć. Pamiętaj jednak, by tego rodzaju kupon trafił do osoby, która rzeczywiście pasjonuje się sportem. Zachęcając do udziału w zajęciach sportowych tatę, który od dawna zmaga się ze zbyt dużym brzuszkiem lub kolegę z pracy, który słynie z leniwego usposobienia, możesz go raczej obrazić niż ucieszyć.

Voucher do restauracji

Ostatecznie, warto pamiętać, że nie każdy twój prezent musi być absolutnie wyjątkowy. Boisz się niestandardowych rozwiązań? Podaruj bliskiemu mężczyźnie voucher do wykorzystania w ulubionej restauracji czy zaproś go na orientalną ucztę. Każdy miłośnik dobrego jedzenia doceni tego rodzaju prezent, a jednocześnie bez problemu znajdziecie sposób, w jaki będziecie świętować wyjątkową okazję.