Wyjątkowy prezent dla Niej – to czego ona pragnie

0
1596


Jeśli jesteś facetem, to z całą pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że zdecydowana większość kobiet po prostu uwielbia prezenty. Jestem przekonany, że z wielką satysfakcją wspominasz chwile, w czasie których Twoja wybranka z wielkim zadowoleniem otwierała ostatni wyjątkowy prezent, który podarowałeś jej na urodziny lub na święta.

No właśnie i tu chcę się na chwilę zatrzymać. Bo skoro prezenty sprawiają kobietom tak wielką przyjemność, to dlaczego dajemy je im tylko od święta? Może warto robić to częściej?

Trzy powody, dla których warto kupować kobiecie prezent bez okazji

Jeśli napisałbym Ci, że prezenty powinno kupować się kobiecie bez okazji tylko po to, aby sprawić jej przyjemność, to zaproponowałbym Ci strzał w kolano. To może przemówić tylko do dwóch typów osób: tych mających portfel bez dna, a także tych świeżo zakochanych. Pozostali faceci zdają sobie sprawę z tego, że zbyt regularne rozpieszczanie kobiety może się źle skończyć wywołując kosztowne dla nas przyzwyczajenie. Sądzę jednak, że kwestia kupowania prezentu dla kobiety wyglądać będzie zupełnie inaczej, jeśli facet zobaczy w tym również swój interes.

1. Szczęśliwa kobieta, to spokojny mężczyzna

Wszyscy wiemy, że nerwowa i niezadowolona kobieta to wielki problem dla faceta. Nie wiem jak jest w Twoim przypadku, ale u mnie i u moich znajomych bardzo często nastroje kobiety mają bezpośredni wpływ na nasz związek. Nerwowa kobieta to same problemy, pretensje i konflikty. Jeśli widzisz więc, że w przypadku Twojej wybranki zbliżają się powoli dni, w których może być nieprzyjemnie, to zacznij działać zawczasu i kup jej jakiś fajny prezent. Łatwo zmanipulujesz jej nastrój sprawiając przy okazji, ze Twoje życie będzie spokojniejsze.

2. Kobieta z zaspokojonymi pragnieniami zaspokoi Twoje pragnienia

Ludzka natura tak już działa, że człowiek nie lubi mieć u nikogo długu, a jeśli ktoś sprawi mu przyjemność, to ten chce mu się odwdzięczyć. Jeśli więc wiesz, że Twoja kobieta zna Twoje pragnienia i wie czego od niej oczekujesz, to po wręczeniu jej prezentu możesz mieć nadzieję na to, że zechce ona te pragnienia spełnić. A jeśli ich nie zna, to nie bój się. Z zachwytu po otrzymaniu wyjątkowego prezentu z pewnością poczuje się dłużna i zapyta Cię o to, jak może Ci się odwdzięczyć. A wtedy wiesz już co robić 😉

3. Prezent potrafi być dobrym argumentem

Masz jakiś dziwny pomysł, który wiesz, że nie spodoba się Twojej kobiecie? Chcesz na przykład kupić nową konsolę do gier, jechać za granicę na mecz swojej ukochanej drużyny piłkarskiej lub zrobić sobie tatuaż? Tutaj wykorzystać możesz prezent jako argument do tego, aby przekonać kobietę do swojej racji. Z mojego doświadczenia wynika, że tego typu decyzję podjąć najlepiej równolegle do zakupu wyjątkowego prezentu dla kobiety. Nawet jeśli nie przekona on jej do słuszności Twojej decyzji, to z pewnością załagodzi on jej negatywne skutki

Brak pomysłu na prezent? Skorzystaj z gotowych rozwiązań!

Pewnie myślisz sobie teraz, że wszystko brzmi tu bardzo fajnie, ale co można by tej kobiecie dać? Tak się pięknie składa, że w sieci istnieje wiele różnych stron internetowych specjalizujących się w podpowiadaniu pomysłów na prezent dla niej i dla niego. Jeśli szukasz jakiegoś oryginalnego podarunku, którego pragnie Twoja kobieta, to zerknij chociażby na stronę www.prezenty.pl, gdzie znajdziesz wygodną wyszukiwarkę, która podpowie Ci jak uszczęśliwić Twoją kobietę! Z nią wszystko będzie łatwiejsze, a Ty oszczędzając czas na samodzielne poszukiwanie prezentu będziesz mógł wykorzystać go na czerpanie korzyści z tego, że dla swojej kobiety jesteś tak bardzo hojny.