Zakochani

0
466

Każdy marzy o tym by kochać i być kochanym. Zakochani są beztroscy i szczęśliwi, liczy się dla nich miłość i obecność ukochanego.

Mówi się, że każdy człowiek w życiu kocha przynajmniej raz, miłość ta powinna być bezgraniczna, prawdziwa i bezpośrednia. Powinna być jedyna w swoim rodzaju i dawać szczęście i radość.
Zakochani są niejednokrotnie ślepo zapatrzone w siebie, liczy się dla nich to, co jest dzisiaj a nie to, co będzie wówczas jutro. Powinni pielęgnować to uczucie, aby nie popaść w codzienność i rutynę, aby związek nie był monotonny- to może prowadzić do najgorszego…

Jest wiele par, których miłość trwa już dziesiątki lat i jest tak samo silna jak na jej początku. W miłości ważne jest pewnego rodzaju przywiązanie i więź, magiczne przyciąganie przez jednych nazywane chemią przez drugich przeznaczeniem czy prawdziwym uczuciem.

Słyszeliśmy o miłościach patologicznych, bez wzajemności, zranionych, nieszczęśliwych. One niestety także istnieją. Najszczęśliwsza jest jednak miłość odwzajemniona i prawdziwa- jak mówią, do grobowej deski.

Jak więc pielęgnować uczucie, aby było one jak najdłuższe? Poprzez spontaniczne zachowania, które będą dowodem naszego uczucia.