Zakupy na raty przez Internet

0
345

Zakupy to coś co kocha wielu Polaków. Lubimy odwiedzać centra handlowe i ulubione sklepy, szalejemy na corocznych wyprzedażach i bardzo chętnie kupujemy wszelkie nowinki technologiczne. Problemem w tej kwestii może być raczej brak gotówki a nie brak towarów.

Jeśli marzysz na przykład o zakupie nowoczesnego telewizora lub jeśli chcesz mieć nowe meble w salonie i jeżeli jednocześnie nie chcesz czekać aż uzbierasz pożądaną kwotę to możesz skorzystać z bogatej oferty kredytowej. Tak zwane zakupy ratalne to szybki, sprawdzony i wcale nie drogi sposób na kupowanie praktycznie wszystkich produktów. Formalności związanie z podpisaniem takiej umowy są naprawdę bardzo proste a coraz więcej banków umożliwia już zawarcie umowy nawet bez wychodzenia z domu.

W tym celu trzeba mieć komputer z dostępem do internetu. Następnie należy znaleźć sklep, który posiada nasze wymarzone produkty i który jednocześnie oferuje zakupy na raty. Kolejnym krokiem jest wybranie takiej właśnie płatności i wypełnienie stosownego formularza. Jeżeli wstępna umowa zostanie zatwierdzona przez bank to teraz czas na zweryfikowanie naszej tożsamości. Będziemy mogli to zrobić poprzez przelanie symbolicznej kwoty na konto wskazane przez bank.

Dzięki płatności online nasz przelew szybko będzie mógł być zaksięgowany na tym koncie i bank niemalże natychmiast podejmie decyzję kredytową. Jeżeli będzie ona pozytywna to kredyt zostanie uruchomiony a zakupiony przez nas towar zostanie wysłany pod wskazany przez nas adres. Bank stosowną umowę prześle pocztą a nam pozostanie regularna spłata kredytu.