Ubranka dla dzieci z OLX. Zakup i sprzedaż ubranek używanych

0
2566
Ubranka dla dzieci z OLX. Zakup i sprzedaż ubranek używanych

Dzieci, zwłaszcza te najmłodsze, bardzo szybko wyrastają z ubranek, dlatego część mam decyduje się na używane ubranka z OLX. Serwis specjalizujący się w oferowaniu różnego rodzaju produktów, jest swoistym pośrednikiem pomiędzy kupującymi i sprzedającymi różne przedmioty, ubranka, także używane, czy niepotrzebne zabawki i książki w dobrym stanie. Czy jednak inwestowanie w ubranka dla dzieci z OLX jest dobrym sposobem na zakup tańszych ubranek z drugiej ręki?

Nie tylko ubranka używane

W OLX dostępne są różne rodzaje ubranek, zabawek i akcesoriów dla dzieci. Warto tu podkreślić, że są tam zarówno ubranka używane, można tu znaleźć także nowe ubranka. Co oferuje OLX Ubranka dla dzieci, wystawione przez użytkowników. Mogą to być ubranka noszone przez dziecko, które zbyt szybko urosło, bardzo często są to także ubranka nowe, kupione przez różnych członków rodziny, którzy nabyli zbyt małe śpioszki czy kaftaniki. Jeśli wśród rodziny i znajomych nie ma młodszych dzieci, które mogłyby nosić takie ubranka, pozostaje ich sprzedaż na OLX, aby uzyskane w ten sposób fundusze przeznaczyć na zakup ubranek we właściwym rozmiarze.

Ubranka dla dzieci z OLX – czy na pewno warto?

Wielu sprzedających zamieszcza dokładne opisy sprzedawanych ubranek, dodając także liczne zdjęcia. Jednak nawet one nie uchronią kupujące przed zakupem ubranek mocno zniszczonych, poplamionych czy nawet dziurawych. Oczywiście po dokonaniu transakcji można się skontaktować ze sprzedającym czy nawet z właścicielem serwisu, jednak odzyskanie pieniędzy w takiej sytuacji może się przeciągnąć w czasie. Z tego powodu zamiast sięgać po używane ubranka z OLX, lepiej wybrać się na zakupy do znajomego sklepu second hand, w którym pewnie czasem można kupić metryczki dla chłopców i dziewczynek.

Natomiast niewątpliwym atutem serwisu są niskie ceny. Kupujący na OLX ubranka dla dzieci powinien jednak w czasie zakupu pamiętać o cenie przesyłki, która może znacząco podnieść cenę nabywanych ubranek. Przy doliczeniu kosztów przesyłki zakup jednego kaftanika czy śpioszków od jednego sprzedającego online może nie być opłacalny. Jeśli natomiast sprzedający mieszka w tym samym mieście, istnieje możliwość sprzedaży online z dostarczeniem produktu w ustalone miejsce. Taka „dostawa” nie jest dodatkowo płatna.