Prezenty bez okazji

0
264

Bardzo ważne są dowody miłości raz na jakiś czas wzajemnie dawane partnerom. Poprawią one wasze relacje i umocnią miłość.

Nie musza być dawane codziennie, ale raz na jakiś czas wypadałoby pomyśleć o pewnym prezencie. Powinien on być symboliczny i dany bez okazji, jako dowód miłości. Nie musi to być od razu pierścionek warty pół Twojej wypłaty czy niezwykle droga woda kolońska. To ni chodzi o cenę, tylko o pamięć i ukryte w prezencie intencje.

Prezentem tym może być piękna czerwona róża bądź skromne fiołki, może być to odświętny obiad z ulubionym daniem czy ciepły szalik, który zrobiłaś własnoręcznie. Prezent ten powinien być symbolem tego, co czujemy, co mamy głęboko ukryte w naszych sercach i co chcemy w ten sposób przekazać. Nie może być on dany nam bez serca i jakiegokolwiek zaangażowania. Powinno towarzyszyć temu jak było powiedziane wczesnej prawdziwe uczucie.

Takie symbole, dowody miłości czy komplementy, na co dzień umacniają miłość, osoby wiedzą i czują, że są kochane i chcą żyć w takim związku, bo czują się szczęśliwe.
Prezenty, komplementowanie niestety jest rzadkim elementem w związkach wielu pozornie zakochanych polaków.