Wypalony związek – dziś jest fatalnie

0
389

Dziś nic nie pozostało z waszej dawnej miłości prócz zdjęć i wspomnień. Uważacie się za swoją największą życiową pomyłkę.

Kiedyś każdy dzień przepełniony był miłością, zapewnialiście sobie o wieczności waszego uczucia, nic nie chcieliście zmieniać, mieliście nadzieję, ze ta bajka będzie trwać wiecznie i wy wiecznie będziecie się kochać. Gdzie to wszystko się dziś podziało?

Nie minęło parę lat od waszego ślubu i wspólnej przysięgi a już wasze życie zmieniło się w koszmar, który chcecie jak najszybciej zakończyć. Kłótnia za kłótnią, męczące wyzwiska i obarczanie się winą. Wasze łzy i ukryta złość, emocje wyrzucone w kolejnej kłótni o byle, jaki pretekst. Mówicie sobie w oczy, że jesteście największa pomyłką, że ten związek to było najgorsze, co was spotkało w waszym życiu, ze dziś gdyby nie on żylibyście zupełnie inaczej.

Inni nie mogą uwierzyć, że człowiek może się tak zmienić, że miłość tak łatwo wygasa a w jej miejsce pojawia sie nienawiść i brak zrozumienia. To niemożliwe. Pamiętają was, jako zakochaną parę, która nie mogła bez siebie żyć. Dziś widzą najgorszych wrogów, którzy najchętniej potopiliby się w łyżce wody…